Pysa Zero Um Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Pysa Zero Um Villa São Miguel dos Milagres med 3 sovrum, som ligger cirka 25 minuter till fots från Joiner's Beach, erbjuder bubbelpool och hydromassagebadkar för en avkopplande upplevelse. Villan med 4 badrum, som passar för upp till 8 gäster, har en parkering.
När du bor i den här villan befinner du dig inom 3 km från Praia do Toque och inom några kvarter från Capela dos Milagres. Gästerna kan njuta av närheten till Praia de Sao Miguel dos Milagres, som ligger cirka 30 minuters promenad bort.
Restaurangen Milagres Paradise Restaurante erbjuder brasilianska specialiteter cirka 1 km bort.
- Lokala sevärdheter
- Catholic Church900 m
- Praia do Riacho400 m
- Sao Miguel dos Milagres strand2,2 km
- Toque-stranden3,9 km
- Praia Marceneiro2 km
- SUP dos Milagres400 m
- Mirante do Alto do Cruzeiro2,1 km
- Riacho Beach700 m
- Praia da Barra de Camaragibe4 km
- Porto da Rua strand1,8 km
- Flygplatser
- Maceio/Zumbi dos Palmares internationell flygplats95 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Solterass
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Pysa Zero Um Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Pysa Zero Um Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Pysa Zero Um Villa?
Ett utrustat pentry finns på Pysa Zero Um Villa. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Pysa Zero Um Villa?
Man kan bo i Pysa Zero Um Villa med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Pysa Zero Um Villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Pysa Zero Um Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Praia do Toque och Capela dos Milagres, som ligger inom 3 km från boendet respektive 1 km bort.